Produkty na siwe włosy

Grecian – szybki sposób na siwe włosy

Masz siwe włosy?

Sprawdź jak szybko i łatwo możesz pozbyć się siwych włosów.

To prostsze niż myślisz. Zobacz film instruktażowy. Preparaty Grecian produkowane są przez amerykański koncern farmaceutyczny „Combe Pharma” w Wielkiej Brytanii. Są to jedyne na świecie, chronione międzynarodowymi patentami, kosmetyki nie będące farbami ani szamponami koloryzującymi, które stopniowo przywracają siwym włosom kolor zbliżony do naturalnego. Są alternatywą dla osób, które nie chcą lub nie mogą poddawać się zabiegom fryzjerskim. Sprzedawane od kilkunastu lat w USA, UE preparaty GRECIAN 2000 i Grecian Gradual Control są produktami bezkonkurencyjnymi, mającymi wiernych i zadowolonych klientów.

Obecnie produkty do koloryzacji włosów eliminują wszystkie siwe włosy od razu. Dla wielu mężczyzn jest to zbyt radykalny krok. Chcieliby coś z tym zrobić jednak propozycje dostępne na rynku nie satysfakcjonują ich.
Preparaty na siwe włosy Grecian Gradual Control zostały stworzony aby stopniowo wyeliminować siwe włosy u osób o ciemnych i jasnych włosach, w taki sposób aby użytkownik mógł zdecydować jakiej liczby siwych włosów się pozbyć aby czuć się dobrze z własnym wyglądem.

 sposób na siwe włosy u mężczyzn odsiwiacz żel Gradual Control do jasnych włosow sposób na siwe włosy u mężczyzn odsiwiacz żel Gradual Control do ciemnych włosów

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Gwarantujemy szybką i dyskretną przesyłkę!

Jeśli masz jakieś pytania dotycząc produktów Grecian, skontaktuj się z nami.

Doradzimy Tobie, jak dbać o siwe włosy.

tel. 091 486 13 53
mail: biuro@siwewlosy.pl