Produkty na siwe włosy

O nas

Preparaty produkowane są przez amerykański koncern farmaceutyczny „Combe Pharma” w Wielkiej Brytanii. Są to jedyne na świecie, chronione międzynarodowymi patentami, kosmetyki nie będące farbami ani szamponami koloryzującymi, które stopniowo przywracają siwym włosom kolor zbliżony do naturalnego. Sa alternatywą dla osób, które nie chcą lub nie mogą poddawać się zabiegom fryzjerskim. Prostota i skuteczność działania preparatów została doceniona również w Polsce. Sprzedawane od 30 lat w Europie i od 13 w Polsce preparaty GRECIAN 2000 są produktami bezkonkurencyjnymi, mającymi wiernych i zadowolonych klientów.

Powrót do koloru włosów zbliżonego do naturalnego wcale nie musi być niespełnionym marzeniem. Wydaje się to bardzo ważne nie tylko dla pań ale przede wszystkim dla panów, którzy często nie zdają sobe sprawy, że taka dyskretna zmiana wyglądu może bardzo im pomóc. Jedno opakowanie wystarcza na kurację trwającą do 2 miesięcy, przy czym pierwsze efekty – przy właściwym stosowaniu – pojawiają się już po 2-3 tygodniach w zależności od stopnia siwizny i długości włosów.

Od wielu lat z GRECIANem likwidujemy siwe włosy

 
lek na siwe włosy | odsiwiacz | siwe włosy zapobieganie | szampon na siwe włosy | sposób na siwe włosy | sposób na siwe włosy w młodym wieku